5 důvodů, proč si zřídit virtuální sídlo.

22. 12. 2021Technology

Založili jste si firmu a přemýšlíte, kam ji umístit?

Založili jste si firmu a přemýšlíte, kam ji umístit? Zkuste virtuální sídlo! Ať už plánujete mít deset, sto, či jen jednoho zaměstnance, virtuální sídlo vám i vaší firmě může mnohé přinést. Připravili jsme si pro vás 5 důvodů, proč byste si i vy měli sídlo zřídit.

Ze zákona musí mít každá firma reálnou adresu. A to i když jste OSVČ, vlastníte firmu, ale jste to jen vy sám. Někde sídlit musíte. Nemusíte si ale pronajímat předraženou kancelář, stačí, když si vyberete tu správnou adresu. Proč si tedy pořídit virtuální sídlo?

Prestižní adresa

Jak by se vám líbilo sídlit třeba na Starém městě? Nebo na Vinohradech? Vaší firmě by to na prestižní adrese velmi slušelo, ale nájmy i nebytových prostorů nejsou levné. Můžete si ale vybrat virtuální sídlo na jakémkoliv prestižním místě budete jen chtít. Vy tak nemusíte řešit vysoké náklady na provoz a přitom využívat benefit dobré adresy.

Nízké náklady

I nebytový prostor vás dnes vyjde na nemalý měsíční obnos. Virtuální sídlo můžete mít už třeba za 199 Kč měsíčně. Nemusíte tedy řešit náklady na pronájem či elektřinu a vodu. Plus se nemusíte strachovat o své osobní věci, protože tuto kancelář vám nikdo nevykrade.

Snadné zařízení

Žádné běhání po úřadech a dlouhé zařizování. Zvolením virtuálního sídla si ušetříte i běhání po různých potenciálních kancelářích a kontroly jejich stavu. Jednoduše zařídíte všechno potřebné online. Zde (odkaz na FAQ) najdete, jaké dokumenty budete pro zřízení potřebovat.

Administrativa

Veškerá tištěná pošta, která bude adresována vaší firmě, přijde do schránky vašeho virtuálního sídla. Pokud budete mít zájem, můžeme se domluvit i na upozornění na došlou poštu e-mailem, telefonicky nebo SMS správou, skenování pošty nebo její přeposílání na vybranou adresu.

Vaše image

Spousta klientů a firem požaduje pražskou adresu za tu nejprestižnější. Klienti jí také více věří a dává firmě na důvěrnosti. Plus, pokud jsou vaši klienti i ze zahraničí, adresu firmy v hlavním městě lépe rozpoznají. Top tip! Pokud jste freelancer, nebojte se do služby zainvestovat. Vaši klienti se budou na základě vaší adresy rozhodovat, zda jsou vaše služby dostatečně prémiové.

Máte zájem nebo jakékoliv další otázky?

Napište nám a sjednejte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.

Už nescrollujte... zavolejte!

725 715 112
Po-Pá 8-18 hod