Virtuální sídlo i pro malé firmy? Má to smysl!

13. 03. 2022

I když vaše firma není velká, její adresa je stále důležitá. A možná ještě více.

**I když vaše firma není velká, její adresa je stále důležitá. A možná ještě více. Spousty podnikatelů se obírají o klienty amatérskými praktikami, jako je domovní adresa sdílená s tou firemní. Nebuďte jako oni. Zde najdete důvody, proč si sehnat virtuální sídlo, i když jste jen malá ryba. ** I když jste v malém týmu, můžete dokázat velké věci. Dnes se však velké projekty nestartují z garáží, ale z online prostředí. A tak jste se rozhodli dát dohromady pár kamarádů a občas se sejít online nebo v kavárně, abyste na svém startupu pracovali. Kancelář nechcete, nemá smysl a je moc drahá, tak si napíšete firmu na svou domovní adresu. Proč byste to ale dělat rozhodně neměli?

Představte si, že jste váš klient. Našli jste své podnikání na internetu a je čas si vás pořádně proklepnout. Zadáte jméno vaší firmy do Google, vyjedou vám mapy a vy na street view uvidíte zástavbu panelových domů, či malé rodinné domky za městem. V tuto chvíli se asi radši rozhodnete pro konkurenci. Domovní adresa jako adresa firmy působí velmi neprofesionálně a tak trošku amatérsky. Klient pozná, že to asi nemyslíte úplně vážně a budete patlat práci ve své posteli. Ať už to je pravdou či ne, vaše adresa o vás prozradí mnohé.

Pokud jste malý kolektiv, je pochopitelné, že se vám nechce utrácet za kancelářské prostory, jen proto, aby vás klienti brali vážně. Naštěstí je tu řešení v podobě virtuálního sídla. Místo celé kanceláře si měsíčně pronajmete pouhou adresu, a to už od 199 Kč měsíčně. Na vámi zvolenou adresu chodí pošta, zapíše se do rejstříku firem a během pár kliknutí máte vše zařízeno online z pohodlí domova. Získáte tak prestižní adresu za slušné peníze a bez žádných velkých poplatků a závazků. Vaše finance pak můžete využít lépe, než na pronájem kanceláří. Investujte raději do technologií či zaměstnanců, kteří váš startup obohatí.

virtuální sídlo, virtuální sídlo Praha, virtuální sídla praha, virtuální sídlo praha 1

Máte zájem nebo jakékoliv další otázky?

Napište nám a sjednejte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.

Už nescrollujte... zavolejte!

725 715 112
Po-Pá 8-18 hod