Virtuální sídlo Praha 3

Pražská podnikatelská adresa

Jistě jste se s tím už setkali – hledáte konkrétní služby nebo produkty a většina společností, na které narazíte, má sídlo v Praze. Ne všechny zde mají skutečně kanceláře. Některé mají pouze pronajaté takzvané virtuální sídlo, aby získaly prestižní adresu. Nyní ji můžete mít i vy. Vyberte si ještě dnes svou pražskou podnikatelskou adresu, třeba virtuální sídlo Praha 3 a zapište si ji hned během několika minut. O nic se nemusíte starat, vše vyřídíme za vás.

Virtuální sídlo Praha 3

Jsme tým IT specialistů, právníků a notářů. Z naší spolupráce vznikl v roce 2018 projekt kupsidlo.cz, přinášející na trh řadu nových prestižních pražských adres. Nezáleží, zda s podnikáním teprve začínáte nebo jste zavedená společnost s řadou zaměstnanců. Ve chvíli, kdy nepotřebujete fyzickou kancelář a hledáte reprezentativní adresu pro sídlo vašeho podnikání, jsme pro vás těmi pravými. Napište nám ještě dnes. V naší nabídce najdete také virtuální sídlo Praha 1, virtuální sídlo Praha 2, virtuální sídlo Praha 4 a virtuální sídlo Praha 5.

Jsme tu pro vás

Naším posláním je zajistit pro vás vše, co s pronájmem virtuálního sídla souvisí. Vyberte si z nabídky nebo nám zašlete svou poptávku a my vám doporučíme vhodnou adresu, která vaše podnikání posune zase o krok kupředu. Našli jsme řešení již pro řadu klientů a budeme rádi, pokud pomůžeme i vám.
Spolu se zřízením virtuálního sídla získáte na příslušné adrese také poštovní schránku, do které vám bude moci chodit pošta. Pravidelně ji za vás vybereme a podle vašich pokynů vás na ni upozorníme mailem, SMS nebo telefonicky. Dopisy vám pošleme poštou nebo je pro vás otevřeme, naskenujeme a zašleme elektronicky. Záleží pouze na vás.

Už nescrollujte... zavolejte!

725 715 112
Po-Pá 8-18 hod