Virtuální sídlo Praha 4

Prestiž podnikatele

Kombinace know-how, technického zázemí a kvalitních lidských zdrojů. To vše utváří celkový dojem o vašem podnikání a vede k úspěchu a postupu mezi ty nejlepší. Jedním slovem prestiž. K té patří také prestižní podnikatelská adresa, kterou nyní můžete mít díky kupsidlo.cz. Vybrali jsme pro vás nemovitosti na žádaných místech, která dodají vašemu podnikání to správné jméno. Virtuální sídlo Praha 4 je jen jedno z mnoha. Každou adresu poskytneme pouze určitému počtu zájemců, aby se nesnížila jeho prestiž a neprezentovalo se jím příliš mnoho subjektů.

Virtuální sídlo Praha 4

Jsme tým právníku, notářů a IT specialistů. V roce 2018 jsme společně spustili projekt kupsidlo.cz, který vám jednoduchou a přehlednou formou přináší několik prestižních pražských adres, na kterých pro vás rádi zřídíme právě třeba i virtuální sídlo na Praze 4. Vše v souladu s legislativou České republiky. Vyřešíme za vás veškeré právní náležitosti. Vše on-line z pohodlí domova během několika minut.
Pokud vám není něco jasné, obraťte se na nás a zeptejte se nás na vše, co vás zajímá. Podívat se můžete také do naší poradny, kde jsme odpověděli na nejčastější dotazy našich klientů. Naším heslem je být vždy připraven na vše, co byste od nás mohli jako naši klienti žádat.

Reálná poštovní schránka

Na zvolené adrese budete mít samozřejmě k dispozici poštovní schránku, kterou pravidelně kontrolujeme. Podle dohody vám dáme vědět telefonicky, SMS nebo e-mailem o každém dopise, který vám přijde. Poštu vám přepošleme nebo ji otevřeme, naskenujeme a pošleme v elektronické podobě. Záleží na vašich preferencích. Kontaktujte nás ještě dnes. V naší nabídce najdete také virtuální sídlo Praha 1, virtuální sídlo Praha 2, virtuální sídlo Praha 3 a virtuální sídlo Praha 5.

Už nescrollujte... zavolejte!

725 715 112
Po-Pá 8-18 hod